نتایج جستجو برای عبارت :

بکگراند شب یلدا لایه باز

بکگراند لایه باز هفت سین
بکگراند لایه باز هفت سین فون دکور آتلیه کودک مهد و مدارس به صورت پی اس دی
مناسب جشن و مراسم نوروز و عید با دکورهای زیبا که همه قابل ادیت هستند. داشتن دکور متنوع میتواند جلوه ی
زیباتری به عکس شما بدهد و ان را خاص و زیباتر میکند بکگراند لایه باز هفت سین نوروز در ابعاد 30 . 20 و
رزولیشن 300
قابل ادیت در نرم افزار فتوشاپ هستند.کار دانلود پس از پرداخت میباشد.
شما با گرفتن عکس و کمک این طرح های لایه باز این روز زیبا را ثبت وبه یادگ
در این پکیج طرح های ناز و فانتزی از گربه های کارتونی وجود داره که کاملا به صورت بدون پس زمینه یا ترنسپرنت هستن. 10 عدد پترن با موضوع گربه هم وجود داره که میتونید برای موضوعات مختلف مثل چاپ پارچه، طرح روی بگ، چاپ بر روی ماگ، چاپ بر روی تیشرت و... استفاده کنید. می تونید با مشاهده ی پیش نمایش این پکیج برای استفاده ایده بگیرید. برای دانلود به انتهای صفحه مراجعه کنید.

پیش نمایش طرح گربه ناز کارتونی بدون بکگراند

طرح گربه ناز کارتونی بدون بکگراند
ح
بکگراند لایه باز مدرسه
بکگراند لایه باز مدرسه فون پی اس دی جشن مهد و مدرسه به صورت PSD و مجزا از هم رزولیشن 300 دی پی آی
ی شما پس از پرداخت وجه میتوانیدذ فایل های لایه باز یا همان پی اس دی تم جشن شکوفه ها را
دانلود و استفاده کنید
فایل لایه بازتم جشن شکوفه ها ویژه مهر ماه کارهای رویت شده فون مدرسه به همراه متن و فونت psd با جذابترین رنگها
دراین (محصول با کد  ۱۰۰۱۲) بصورت دانلود پس از پرداخت وجه می باشد.( تم بکگراند ویژه مدارس)
جهت خرید و مشاهده تمامی ن
گروه گرافیکی 12 طرح لایه باز فون جشن تکلیف را جهت دانلود ویژه طراحی کرده است این طرح ها با موضوع جشن مدرسه و یاد بود جشن نماز در ابعاد برگه a4 می باشد.این طرح ها دانلود به ازای پرداخت میباشد و شما پس از پرداخت وجه میتوانید لینک دانلود را مشاهده کنید

باید منظره سیاه قلمم رو درست کنم.
بکگراند کار خودکارم رو تموم کنم.
اون یکی کار خودکارم رو تموم کنم.
یه طرح جدید بکشم.
آلبومم رو اتیکت بزنم.
همه نقاشیارو بذارم توی آلبوم ( اگه چیزی رو گم نکرده باشم).
دیگه یادم نمیاد چی مونده...
اگه کسی برنامه امروز عصرمو به هم نزنه، عصر شلوغی دارم.
دوختن لباس جدید وبلاگم زمان زیادی برد. فرق زیادی با لباس قبلی اش ندارد اما هر چه سعی کردم نتوانستم خودم را راضی کنم برایش بکگراند بذارم یا طرح دیگری را انتخاب کنم. اما با تمام سادگی اش دوستش دارم و امیدوارم شما هم دوستش داشته باشید.
گاهی وقت ها کلی می گردیم و دنبال یه وکتور خاص هستیم که با سبکی متفاوت بتونه اون تنوعی که می خوایم توی طراحیمون داشته باشیم رو بهمون بده. این ست با تکنیک آبرنگ و رنگ های شادش می تونه همون چیزی باشه که مد نظرمونه. پس بیاید یک بار و برای همیشه اون رو دانلود و خودمون رو از خیرش خلاص کنیم! برای دانلود به انتهای صفحه مراجعه کنید.

پیش نمایش وکتور بکگراند های آرایشی

وکتور بکگراند های آرایشی
حجم فایل : 65 مگابایت
EPS
رمز فایل فشرده : deznyshop.com

دانلود با ل

سه عکس از جنیفر لوپز، خواننده و بازیگر آمریکایی. دو تصویر مناسب موبایل و سومی مناسب در ابعاد والپیپر کامپیوترهای دسکتاپ.
جنیفر لوپز، متولد 1969 است. او مادر دو فرزند و همسر «الکس رودریگز» است.

برای دانلود هرکدام از عکس‌ها در کیفیت بالاتر، یک بار روی عکس بزنید تا دانلود آغاز شود.

من شدیدا آدم مزخرفی در انتخاب بک گراند برای دستگاه های مختلفی هستم... شاید ببینید دوساعت بگردم و ۱۰ تا عکس هم ذخیره کنم ولی ب نتیجه نرسم و هرچی بزارم دوسش نداشته باشم... انگار  درست فیت نمیشه!
من چند ماه پیش پس از گشتن های بی نهایت دوتا عکس خوب پیدا کرده بودم و گزاشته بودم برگراند و با خوشحالی باهاشون زندگی میکردم تا اینکه امروز در اثر یک اقدام داغانی بکگراند هام ب چیز های دیگه ی تغییر پیدا کرد‌..
الان  چیز جدید خوبی پیدا نکردم و ن دیگ اون قبلیا
بکگراند لایه باز تولد
بکگراند لایه باز تولد و تم جشن دندونی مناسب عکس دختر و پسربه صورت psd
بک گراند لایه باز تولد کدمحصول 1009  بک گراند لایه باز کودک و جشن تولد با کیفیت بالا و سایز بزرگ عناصر
بکار رفته در این فون ها لایه باز و به صورت جداگانه می باشد.همه مضوعات لایه باز هستند از جمله:
بک گراند عکس تولد کودک ، بک گراند تولد کودک ، کیک تولد صورتی وآبی ، عکس کیک تولد کودک برای دور بری و استفاده
در عکس تولد کودک ، فون تولد ، فون عکاسی، دکور تولد،تم
* آموزش ساخت وبلاگ و تبدیل به سایت
* پر بازدید کردن بلاگ
* وصل کردن قالب
* تغییر بکگراند قالب
* ساخت شناسه در ایرنیک
* متصل کردن دامنه
دریافت دموی آموزشحجم دمو: 1.29 مگابایت
حجم کامل: 346 مگابایت
زمان فیلم کامل: 51 دقیقه
برای خرید و دریافت آموزش کامل به ادمین دوم مراجعه کنید.
محسن عسگرپور
09900068451

4 مورد که باعث می شود یک طراح سایت بروز بماند
از ویدئو های جذاب استفاده کنید
آمار و ارقام نشان می دهد که مغز یک انسان ، ویدئو را سریع تر از متن درک می کند .
قرار دادن ویدئو در طراحی سایت فقط باعث بروز ماندن آن نمی شود .
این مورد به مخاطبان کمک می کند تا نکات کلیدی را در مورد طراحی سایت بدون خواندن متون آن درک کنند .
ویدئو هایی که در بکگراند قرار می گیرند کمک می کند تا یک مفهوم را موثر تر توضیح دهید .
همچنین کمک می کند مقدار محتوایی که نیاز به توضیح
سال نو مبارک مجموعه ای به بزرگی 300 فایل لایه باز پوستر،بکگراند،وکتور لایه باز از نوروز دانلود این مجموعه بزرگ را از دست ندهید
https://mihanpsd.ir/product-category/nowroz/#میهن_پی_اس_دی#نوروز#سال_نو#عید_نوروز#نوروز_مبارک#وکتور_نوروز#پوستر_نوروز#بکگراند_نوروز#دانلود_وکتور_نوروز
فون و بکگراند psd شب یلدا و چله
فون و بکگراند psd شب یلدا و چله در 16 طرح لایه باز ویژه عکس با کیفیت مناسب عکس کودکان رزولیشن کار 300 طرح هایی زیبا و جدید با طراحی و رنگ های خاص ابعاد کار 30 . 20
دکور های زیبا و متنوع مناسب مراسم شب چله جهت طراحی عکس کودک و دانش آموزان دختر و پسر
اجزای دکور گل جعبه،کتاب دیوان حافظ،مجسمه کبوتر،ساعت،گلدان،میز،هندوانه،شمع،بادکنک،دکور انارو... لایه باز هستند و قابل ادیت در فتوشاپ .کارها دانلود به ازای پرداخت میباشد .
.جهت
فون و بکگراند psd شب یلدا و چله
فون و بکگراند psd شب یلدا و چله در 16 طرح لایه باز ویژه عکس با کیفیت مناسب عکس کودکان رزولیشن کار 300 طرح هایی زیبا و جدید با طراحی و رنگ های خاص ابعاد کار 30 . 20
دکور های زیبا و متنوع مناسب مراسم شب چله جهت طراحی عکس کودک و دانش آموزان دختر و پسر
اجزای دکور گل جعبه،کتاب دیوان حافظ،مجسمه کبوتر،ساعت،گلدان،میز،هندوانه،شمع،بادکنک،دکور انارو... لایه باز و
دانلود بک گراند دکور واقعی یلدا با استند درخت ودکور زیبا گل و جعبه و
این ست زیبا و جذاب رو هم برای شما قرار دادیم. اگر برای طراحیاتون دنبال بکگراند های تیره هستین این سری از وکتور ها میتونن بکارتون بیان. ترکیب رگه های طلایی توی پس زمینه ی تیره خیلی جلوه داره. در قسمت نظرات با پیام هاتون بهمون کمک کنید تا نیاز های شما رو بهتر بشناسیم و برای اون ها اقدام کنیم. برای دانلود به انتهای صفحه مراجعه کنید.

پیش نمایش وکتور با پس زمینه تیره و المان های تزئینی با طرح طلا

وکتور با پس زمینه تیره و المان های تزئینی با طرح طل
رفلکتور 150*200 سانتیمتر 5 لایه

رفلکتور 80*120 سانت هفت کاره 
رفلکتور نقره ای، طلایی، دیفیوزر 
 بکگراند و رفلکتور سفید،بکگراند مشکی،
قابل استفاده برای عکاسی پرتره ، تبلیغاتی ، عکاسی در فضای باز و ضبط کلیپ های ویدیویی
خرید
رفلکتور Reflector 5in 120x180cm

خرید
دانلود PSD آماده بک گراند طراحی عکس عروس و داماد جدید
  دانلود psd آماده بک گراند طراحی عکس عروس و داماد جدید کیفیت 8k . فرمت psd قابل ویرایش با فوتوشاپ تنظیم و تغییر لایه ها کیفیت قابل چاپ بر روی بنر . پوستر و .. برای زیباتر شدن کافیه عکس عروس رو زیر تاج وسط عکس قرار دهید دقیقا همونجایی که لوگو طیب انلاین در عکس همین پست قرار گرفته . البته تاج هم قابل حذف یباشد اگر نخواستین. یه فون دیجیتال بکگراند عالیه واسه طراحی عکساتون. ...دریافت فایل
در این آموزش ایلوستریتور به طراحی کاراکتر در ایلوستریتور میپردازیم.
در این مقاله از آموزش ایلوستریتور به طراحی کاراکتر در نرم افزار ایلوستریتور می پردازیم و به صورت پروژه محور به طراحی یک کاراکتر روح خواهیم پرداخت. برای شروع کار، در پنجره new document یک آرت برد در ابعاد 900*1200 ایجاد میکنیم و آن را create میکنیم. برای ایجاد بک گراند کارمان از ابزار rectangle استفاده میکنیم و به طوری که آن را در کل آرت برد میکشیم یا اینکه میتوانیم ابزار را انتخاب کنیم و ر
اگر قصد دارید پس زمینه عکس تان را حذف کنید از بهترین برنامه هایی که در پست آموزش حذف پس زمینه ( بکگراند ) عکس در تبلت و گوشی اندروید معرفی کردیم استفاده کنید. یکی از قوانین جهانی طراحی گرافیک اینه که فایل لایه باز طراحی در اختیار مشتری قرار داده نمیشه. این کار به دلیل مسئولیت بالای سوء استفاده ی احتمالی از طرح برای طراحشه. بدیهیه که فایل لایه بسته با کیفیت اصلی در اختیار مشتری قرار میگیره و اختیار تام برای استفاده در هر ابعادی به مشتری داده می
سلام خدمت تمامی کاربران گل سایت تیم امنیتی اولترا

امروزه گوشی های هوشمند بخش جدا ناپذیری از زندگی ما شده اند، به طوری که ما در روز بیشر وقتمون رو داریم با گوشی های هوشمندمون میگذرونیم ، در ایران بیشتر کاربرانی که از گوشی های هوشمند استفاده میکنن سیستم عامل اندروید رو روی گوشی خودشون دارن و همیشه یه جنگی بین کسانی که از اندروید استفاده میکنن و کسانی که از سیستم عامل ای او اس استفاده میکنن بوده که باعث شده ذهنیت اشتباهی نسبت به اینکه گوشی
بک گراند لایه باز شب یلدا
بک گراند لایه باز شب یلدا به صورت دانلودی و پی اس دی دکور سنتی 
اجزای دکور گل جعبه،کتاب دیوان حافظ،مجسمه کبوتر،ساعت،گلدان،میز،هندوانه،شمع،بادکنک،دکور انارو... لایه باز و
دانلود بک گراند دکور واقعی یلدا با استند درخت ودکور زیبا گل و جعبه ودیزاین عکس آتلیه
هستند و قابل ادیت در فتوشاپ .کارها دانلود به ازای پرداخت میباشد .
.جهت خرید و م
سلام
قدیم تر ها این شکلی بوده که تو یک روستا، یه نفر بوده که پیر دانا بوده. 
به این ترکیب دقت کنید پیر بوده و دانا بوده. ریش سفید بودن با دانایی رابطه داشته. میدونید چرا؟
چون کسایی که عمرشون بیشتر بوده تجربه بیشتری از زندگی می‌داشتن. بیشتر یه جا نشسته بودن و در و دیوار رو نگاه کرده بودن. بغل جوب آب نشسته بودن و گذر زندگی رو دیده بودن. صدای باد رو شنیده بودن از لابلای برگ ها و حرف زدن درختا با همدیگه رو شنیده بودن. هر چقدر هم بی معنی بنظر برسه، آیا
سلام
اخیرا متوجه شدم صدای درون و بیرون خیلی با هم فرق دارن. 
بزارید یکم باز کنم صدای بیرونم رو تا بگم براتون صدای درونم چیه.
مدل انسان تو ذهنم اینجوریه الان که یه صدای درون داره که هم فکر های درونشه هم نظراتش. نظراتش راجع به خودش و بقیه. یه صدای بیرون هم داره که چیزیه که بقیه میبینن از ظاهرش و از کلماتش و  body language اش. و یه چیز دیگه که مهم نیست. 
برای این که این رو تست کنیم، میشه از یه نفر بخوایم ازمون فیلم بگیره، در طول روز و مکالمه هایی که داریم،
1.اکیپمون تو دانشگاه میشه:
یه پسری که میخواد تغییر رشته بده بره cs یا ce
6 نفر که درس براشون مهم نی D:
اون پسره "ع":
H1 میخونده و فقط آمار رو انتخاب کرده که بعدش تغییر رشته بره بره علوم یا مهندسی کامپیوتر
یه بچه آروم و منطقی و استرسی و کمی ترسو
اولی از اون 6 تا:
یه دختر شیطون به اسم "ف"
رو ترک دیوار هم کراش داره :/
خیلی مهربون و دوست داشتنی :)
و 100 درصد وحشی (جای گاز هاش هست روی بازوم D: )
F8 میخونده و خب چندبار قبلا هم دیده بودمش :)
روال آشنایی اینجوری بود که نما
1.اکیپمون تو دانشگاه میشه:
یه پسری که میخواد تغییر رشته بده بره cs یا ce
6 نفر که درس براشون مهم نی D:
اون پسره "ع":
H1 میخونده و فقط آمار رو انتخاب کرده که بعدش تغییر رشته بره بره علوم یا مهندسی کامپیوتر
یه بچه آروم و منطقی و استرسی و کمی ترسو
اولی از اون 6 تا:
یه دختر شیطون به اسم "ف"
رو ترک دیوار هم کراش داره :/
خیلی مهربون و دوست داشتنی :)
و 100 درصد وحشی (جای گاز هاش هست روی بازوم D: )
F8 میخونده و خب چندبار قبلا هم دیده بودمش :)
روال آشنایی اینجوری بود که نما
مطلقا انجام این فعالیت برای وب سایت هزینه هایی را در بر خواهد داشت که به صورت انقطاع قابل احتساب نخواهد بود. عموما موسسات متعددی وجود دارا‌هستند که طراحی وب سایت به یک سری گویش را انجام می‌دهند و هر کدام از طریق های خاصی این فعالیت را انجام خواهند اعطا کرد و با دقت به امکاناتی که به تارنما بیشتر میگردد و همینطور زمان وقتی را که برای انجام این عمل صرف شده‌است، جز مهم ترین فاکتورها در هزینه طراحی وب سایت یک سری زبانه هست. پباده سازی این جور از
مطلقا انجام این فعالیت برای وب سایت هزینه هایی را در بر خواهد داشت که به صورت انقطاع قابل احتساب نخواهد بود. عموما موسسات متعددی وجود دارا‌هستند که طراحی وب سایت به یک سری گویش را انجام می‌دهند و هر کدام از طریق های خاصی این فعالیت را انجام خواهند اعطا کرد و با دقت به امکاناتی که به تارنما بیشتر میگردد و همینطور زمان وقتی را که برای انجام این عمل صرف شده‌است، جز مهم ترین فاکتورها در هزینه طراحی وب سایت یک سری زبانه هست. پباده سازی این جور از
5 عدد موکاپ موبایل با پس زمینه ی پیکسلی نئون و کیفیت بالا رو برای شما قرار دادیم. در این سری موکاپ کنتراست بالایی وجود داره و تصاویری که درون قاب موبایل ها نمایش می دید بخوبی دیده می شن. برای دانلود این موکاپ به قسمت پایین صفحه مراجعه کنید.

پیش نمایش موکاپ پیکسل های نئون

موکاپ پیکسل های نئون
حجم فایل : 129 مگابایت

دانلود مستقیم فایل

دانلود موکاپ رایگان
موکاپ موبایل با بکگراند تیره
موکاپ موبایل با پس زمینه تیر
5 عدد موکاپ موبایل با پس زمینه ی پیکسلی نئون و کیفیت بالا رو برای شما قرار دادیم. در این سری موکاپ کنتراست بالایی وجود داره و تصاویری که درون قاب موبایل ها نمایش می دید بخوبی دیده می شن. برای دانلود این موکاپ به قسمت پایین صفحه مراجعه کنید.

پیش نمایش موکاپ پیکسل های نئون

موکاپ پیکسل های نئون
حجم فایل : 129 مگابایت

دانلود مستقیم فایل

دانلود موکاپ رایگان
موکاپ موبایل با بکگراند تیره
موکاپ موبایل با پس زمینه تیر
در زمان طراحی سایت ، مطمئن شوید که تضاد بین رنگ های استفاده شده و بکگراند قابل تشخیص باشد و چشم کسی را اذیت نکند ؛ زیرا بعضی ها ممکن است طراحی سایت را با پلتفرم های کوچک تر مشاهده کنند .
همچنین به علایق کاربرانی که می خواهند در طراحی سایت شما بچرخند و لایه بندی سایت شما را متوجه شوند نیز توجه کنید .
نسل جوان تر اکثرا طراحی سایت شما را با موبایل بررسی می کنند ، پس قرار دادن عناصر در فضای مناسب طراحی سایت که قابل کلیک باشند و استفاده از طراح
تعرفه های طراحی در دیجیتال سیستم

نام طرح                                         

مبلغ به تومان

وضعیت

طراحی قالب PSD                     

کدنویسی قالب PSD به سیستم های وبلاگدهی            

طراحی قالب PSD
+ کدنویسی قالب به سیستم های وبلاگدهی

طراحی قالب PSD تک صفحه ای

کدنویسی قالب PSD تک صفحه ای

طراحی قالب PSD تک صفحه ای + کدنویسی قالب

ویرایش قالب (تغییر بکگراند ، تغییر فونت ، تغییر رنگ
و...)         

ری
سلام
یه موضوعی که چند وقت پیش راجع بهش یه ویدئو میدیدم سرعت پردازش تصویر مغز بود. 
این که چرا ما داریم با این سرعت 30-60 فریم بر ثانیه میبینیم؟
ولی قبلش جالبه بدونیم که سرعت پردازش اطلاعاتی که از peripheral vision میان خیلی بیشتره ولی دیتیل کمتری دارن. مثلا به نور و رنگ کمتر حساسه. پریفرال ویژن همونطور که تو عکس معلومه جاهای خارج از مرکز دید هست. 
حالا بماند. 
سوال اینه که مغزمون توانایی پردازش سریع تر رو داره و اگه داره چرا این کار رو نمیکنه؟
جواب اینه
آدامس فوتبالی سالو که از اواخر دهه 70 زمانی که تولید آدامس های فوتبالی به پایان خودش رسیده بود وارد بقالی ها شد.

توضیحات
آدامس فوتبالی سالو که در اواخر دهه 70 زمانی که تولید آدامس های فوتبالی به پایان خودش رسیده بود وارد بقالی شده. آدامس هایی که تا اونجایی که خودم خاطرم هست سال 1379 تا 1381 تولید می شد درست بعد از آدامس آیدین 98 و خودم هم همیشه بعد از مدرسه می خریدم. در این سری بازیکنان معروف اون زمان همراه با تک و توک فوتبالیست های گمنام و همچنین ت
آدامس فوتبالی سالو که از اواخر دهه 70 زمانی که تولید آدامس های فوتبالی به پایان خودش رسیده بود وارد بقالی ها شد.

توضیحات
آدامس فوتبالی سالو که در اواخر دهه 70 زمانی که تولید آدامس های فوتبالی به پایان خودش رسیده بود وارد بقالی شده. آدامس هایی که تا اونجایی که خودم خاطرم هست سال 1379 تا 1381 تولید می شد درست بعد از آدامس آیدین 98 و خودم هم همیشه بعد از مدرسه می خریدم. در این سری بازیکنان معروف اون زمان همراه با تک و توک فوتبالیست های گمنام و همچنین ت
حسابداری پارکینگ کارا

مناسب برای انواع پارکینگ های عمومی و خصوصی و تمامی فضاهایی که محاسبه زمان نیاز دارند.
آیا می خواهید پارکینگ خود را مدیریت کنید حتی زمانی که خودتان حضور ندارید؟ آیا نمی دانید درآمد روزانه ماهانه و سالانه تان چقدر است؟ آیا از حساب کتاب های دستی خسته شده اید؟ آیا فراموش می کنید رزرو برخی از فضا ها را برای مشتریان انجام دهید؟ می خواهید بدانید کدام مشتری بیشتر برای شما درامد داشته است؟ و چندین مورد دیگر؟ بله نرم افزار م
زندگی سراسر مملو از فرصت‎های ناب برای شادی و شادی آفرینی است.همانطور که می‎دانید، کریسمس روز تولد حضرت مسیح است و به همین دلیل مسیحیان به این روز علاقه خاصی دارند و هر سال در کنار هم، این روز را جشن می‎گیرند و برنامه‎های متفاوتی برای خوشحال کردن یکدیگر، مخصوصا کودکان طراحی می‌کنند. اما همه این توضیحات دلیل نمی‎شود که ما مسلمانان از این رویداد فرخنده، برای عکاسی از کودک با تم کریسمس استفاده نکنیم! حضرت مسیح نه فقط برای مسیحیان بلکه به ه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ساخت و ساز یک زندگی